Efekt: jemně exfoliuje a vyrovnává epidermis.
Charakteristika produktu: základem jsou stejné principy jako u Lotion P50 Visage, které se aplikují na péči o tělo. Použití P50 je podstatným krokem pro přípravu epidermis. Lotion P50 Corps je bohatý na poly-alfa-beta-hydroxy kyseliny, výtažky z kopřiv a citronu. Jemnou exfoliací tonizuje a vyrovnává pH pleti a připravuje tělo na další ošetření.
Charakteristika produktu: Gommage P50 Corps je luxusní gel bohatý na Lotion P50. Obsahuje přírodní zrníčka a je vytvořen tak, aby účinně exfolioval a stimuloval epidermis po celém těle. Jeho složení je bohaté na alfa, poly-alfa, beta-hydroxy kyseliny, hydratační a regenerační látky, které jsou vybírány, protože poskytují delikátní biologickou exfoliaci, jemně odstraňují odumřelé buňky pleti těla a dodávají epidermis mocné antioxidanty. Nadrobno rozdrcená jadérka vlašského ořechu nabízejí intenzivnější mechanickou exfoliaci hrubých míst a zlepšují celkovou úroveň exfoliace. Tento gel obsahuje hydratační látky jako kyselinu hyaluronovou, esenciální mastné kyseliny jako bavlníkový a arganový olej, které navrací pleť do původního stavu a stimulují buněčnou obnovu a to vše s ohledem na vyrovnanost vaší epidermis.
Aplikace: naneste Gommage P50 Corps na mokrou pleť. Pro silnou pleť vyžadující intenzivnější exfoliaci naneste na suchou pleť. Masírujte krouživými pohyby a soustřeďte se na hrubá místa (paty, kolena, lokty). Omyjte pod tekoucí vodou a na závěr osprchujte studenou vodou. Používejte jednou týdně.

Efekt: zanechává pleť hladkou a sjednocenou. Redukuje pigmentové nedokonalosti, Zpevňuje nehty a stimuluje jejich růst.

Charakteristika produktu: Masque Gommage Mains exfoliuje a sjednocuje zrohovatělé, suché a/nebo dehydratované ruce.Tento krémový peeling jemně exfoliuje odumřelé kožní buňky. Obsahuje kaolín a vosková zrníčka zimostrázu čínského. Zároveň zastupuje masku. Komplex poly-alfa-hydroxy kyselin kombinuje přirozený proces exfoliace s mechanickou exfoliací. Je bohatá na koncentrované aktivní látky podporující hydrataci, liftingový účinek (kyselina hyaluronová), čištění pleti (výtažek z lopuchu) a sjednocení pleti (výtažky z citronu a šťovíku).

Aplikace: jednou týdně naneste Masque Gommage Mains na suchou pleť. Masírujte ruce a soustřeďte se na hrubá, poškozená místa a na okolí nehtů. Nechte 3 minuty působit a poté omyjte a naneste Emulsion Rénovatrice Mains.