Výsledek: trvale hydratuje a chrání epidermis před každodenními agresemi. Popis produktu: jeho okysličující a aktivní složky proti volným radikálům pomáhají v boji proti předčasnému stárnutí. Ideální pro citlivou, devitalizovanou a velmi dehydratovanou pleť Instant.

Návod k použití: Aplikujte Emulsion Corps VIP O2 na tělo ráno a/nebo večer jemnou vzestupnou masáží.

Efekt: Multi-benefitový Liposculpt AC, snižuje výskyt celulitidy, viditelně zlepšuje postavu a zpevňuje pokožku. Jeho jedinečná kombinace lipolytických a drenážních aktivních ingrediencí podporuje odbourávání tuků a redukuje tukovou tkáň za jediným účelem: vytvarování těla.

Efekt: každý den tonizuje a vyrovnává tělo.

Charakteristika produktu: tento krém bojující proti stárnutí hydratuje, regeneruje a chrání pleť. Jeho bohaté, vyživující složení obsahuje výtažky sladkých brambor a sóji a Exklusivní okysličující komplex Biologique Recherche. Pozvedá krásu zralé pleti. Zanechává strukturu pleti zpevněnou a sjednocenou.

Aplikace: ráno a/nebo večer naneste Crème MSR-H Corps na celé tělo a lehce vmasírujte.

Efekt: Multi-funkční ošetření obnovující pleť a podporující přirozenou syntézu lipidů.Poskytuje hydrataci a lipidy, chrání a obnovuje pleť.Charakteristika produktu: Creme Dermo-RL sbor je kompletní lipidy-doplňující hydratační a obnovující krém. Byl vyvinut za účelem doplnění lipidů do epidermis a zároveň zvýšit podíl hydratace v epidermis. Ideální ošetření pro lipidy postrádající, dehydratovanou a oslabenou pleť.

Aplikace: Aplikujte Crème Dermo-RL Corps ráno a/nebo večer na celé tělo. Nanášejte jemnými masážními pohyby směrem vzhůru. Zaměřte se na suchá místa (kolena, lokty, paty).

Efekt: regeneruje pleť a zanechává ji plnou. Zabezpečuje obnovení elasticity, jemnosti a oslňující krásy.Charakteristika produktu: tato luxusní emulze zklidňuje a hydratuje pleť, chrání ji před poškozením klimatickými vlivy. Doporučeno pro všechny typy pleti.

Aplikace: ráno a/nebo večer naneste Emulsion Originelle Régénérante Corps na celé tělo a zaměřte se na hrubé oblasti ( lokty, paty, koleny a chodidla nohou).

Inovativní ošetření posilující složky dermis a současně stimulující epidermální obnovu pokožky postižené bílými jizvičkami a striemi.

Doporučeno pro Skin Instant s červenými zanícenými striemi. Stimuluje dermální obnovu a současně zlepšuje hrubý vzhled pokožky a její barvu.

Inovativní ošetření posilující složky dermis a současně stimulující epidermální obnovu pokožky postižené bílými jizvičkami a striemi.
Crème Matricielle je zpevňující krém vytvořený tak, aby bojoval proti nedostatku tonusu. Bojuje proti povislé kůži v klíčových oblastech těla, jako jsou stehna, břicho, trup a paže. Každým dnem je pokožka vyhlazenější, tonizovaná a viditelně pevnější. Doporučeno pro Skin Instants se ztrátou tonusu a pevnosti.

Opalovací krém na tělo

• HYDRATAČNÍ • OCHRANNÝ • REGENERAČNÍ

Inovativní kombinace 100% přírodních filtrů, Protection U.V. Corps SPF 25 a SPF 50 účinně chrání pokožku těla před sluncem. Technologie Triple Shield Complex© zacílená na 100 % slunečních paprsků [UVA + UVB + viditelné světlo + infračervené] zachovává sluneční kapitál pokožky. Jeho složení bohaté na hydratační a regenerační aktivní složky navíc pomáhá předcházet stárnutí a dehydrataci pokožky. Voděodolný. Fotostabilní. Testováno pod dermatologickou kontrolou.

Doporučeno pro Skin Instants© vystavené slunečnímu záření