Efekt: epidermis je hydratovaná, zklidněná a sjednocená. Zanechává na pleti ochranný film, který ji chrání před nepříznivými vnějšími vlivy. Nehty jsou posilněny. Ošetření obnovující krásu vašich rukou a nehtů.
Charakteristika produktu: Emulsin Rénovatrice Mains je lehká hydratační a renovující emulze, která pomáhá znovu vystavět hydrolipidovou vrstvu suchých, zrohovatělých a/nebo křehkých rukou. Její jemné složení poskytuje intenzivní hydrataci a výživu pro suchou, zrohovatělou, oslabenou pleť na rukou. Směsice olejů, která zahrnuje olej ze semínek malin, sacha inchi a bavlníkový olej, zpevní hydrolipidovou vrstvu suché, oslabené pleti. Tento luxusní vyživující krém pro citlivé, poškozené ruce obsahuje šťávu z buněk kiwi, která je bohatá na vitaminy A a C, hydratační látky jako kyselinu hyaluronovou a rekonstituovaný NMF a aktivní látky zlepšující stav pleti jako výtažek z citronu, který pomáhá bojovat proti pigmentovým nedostatkům, které se objevují s přibývajícím věkem.Aplikace: naneste malé množství Emulsion Rénovatrice Mains na čistou a suchou pleť hřbetu rukou. Jemně masírujte a soustřeďte se na oslabená místa. Používejte tak často, jak je třeba.

Result: durably hydrates and protects the epidermis against daily aggressions.Product description: its oxygenating and anti-free radical active ingredients help combat premature aging. Ideal for sensitive, devitalized and very dehydrated Skin Instants.

Direction for use: Apply Emulsion Corps VIP O2 on the body, in the morning and/or evening by gentle ascending massages.

Efekt: upravuje siluetu a sjednocuje pleť.
Charakteristika produktu: tento krém okysličuje a stimuluje. Upravuje a tonizuje díky složení z komplexu esenciální olejů (tymián, citron, cypřiš a máta peprná), který vytváří termální účinek, a tak stimuluje lokální mikrocirkulaci. Tyto účinky zdůrazňuje bio rostlinný komplex, který obsahuje výtažky z břečťanu, řas, přesličky a myrty. Pleť je okysličována Exklusivním okysličujícím komplexem Biologique Recherche, který obsahuje kyslíkový vektor, důležité esenciální mastné kyseliny, které obnovují epidermální ochranu, aminokyseliny, bohaté hedvábné proteiny, které rekonstituují NMF (přirozený hydratační faktor). Doporučeno pro všechny typy pleti. Je ideální pro redukci nepoddajných tuků nebo pro poškozenou pleť (edémy, pomerančová kůže atd.).
 Aplikace: naneste Crème Amincissante Oxygénante MC 110 na partie vyžadující ošetření (pas, boky, stehna, hýždě). Naneste pomocí masážní

Efekt: cítíte, že vaše nohy jsou lehčí. Je výborný pro zklidnění bolesti svalů po fyzické námaze.Charakteristika produktu: Crème Défatigante je bohatý na stimulační a tonizující esenciální oleje. Po jeho použití cítíte, že vaše nohy jsou lehké a osvěžené.

Aplikace: ráno a/nebo večer lehkými masážními pohyby vetřete Crème Défatiguante. Masáž provádějte velmi lehce celou rukou a postupujte od kotníků nahoru přes vnitřní stranu nohou k jejich vnější straně.

Efekt: každý den tonizuje a vyrovnává tělo.

Charakteristika produktu: tento krém bojující proti stárnutí hydratuje, regeneruje a chrání pleť. Jeho bohaté, vyživující složení obsahuje výtažky sladkých brambor a sóji a Exklusivní okysličující komplex Biologique Recherche. Pozvedá krásu zralé pleti. Zanechává strukturu pleti zpevněnou a sjednocenou.

Aplikace: ráno a/nebo večer naneste Crème MSR-H Corps na celé tělo a lehce vmasírujte.

Efekt: zpevňuje a tonizuje ochablé, povislé partie.Charakteristika produktu: tento krém tonizuje a chrání epidermis. Díky výjimečnému zpevňujícímu účinku je perfektní pro oblast prsou a další partie jako vnitřní stranu paží a stehen, které zanechává posilněné a stažené. Doporučeno pro všechny partie, kde je kůže povislá a ochablá.

Aplikace: ráno a večer naneste Crème Réparatrice na partie vyžadující ošetření a masírujte krouživými pohyby. Aplikujte nejméně po dobu 3 týdnů. Pro intenzivnější zpevnění je možné Crème Réparatrice kombinovat se sérem Splénodermine. Smíchejte 1 ml séra s malým množstvím krému.

Efekt: Multi-funkční ošetření obnovující pleť a podporující přirozenou syntézu lipidů.Poskytuje hydrataci a lipidy, chrání a obnovuje pleť.

Charakteristika produktu: Creme Dermo-RL sbor je kompletní lipidy-doplňující hydratační a obnovující krém. Byl vyvinut za účelem doplnění lipidů do epidermis a zároveň zvýšit podíl hydratace v epidermis. Ideální ošetření pro lipidy postrádající, dehydratovanou a oslabenou pleť.

Aplikace: Aplikujte Crème Dermo-RL Corps ráno a/nebo večer na celé tělo. Nanášejte jemnými masážními pohyby směrem vzhůru. Zaměřte se na suchá místa (kolena, lokty, paty).

Efekt: regeneruje pleť a zanechává ji plnou. Zabezpečuje obnovení elasticity, jemnosti a oslňující krásy.Charakteristika produktu: tato luxusní emulze zklidňuje a hydratuje pleť, chrání ji před poškozením klimatickými vlivy. Doporučeno pro všechny typy pleti.

Aplikace: ráno a/nebo večer naneste Emulsion Originelle Régénérante Corps na celé tělo a zaměřte se na hrubé oblasti ( lokty, paty, koleny a chodidla nohou).

Jemně exfoliuje, aktivuje mikricirkulaci a zlepšuje vzhled pokožky. Bohatý na lipolytické a zpevňující aktivní ingredience. Tento krém působí současně zeštíhlujícím a intenzivním zpevňujícím efektem. Doporučené pro Skin Instant s plochami nahromaděného tuku. Při aplikaci použijte masážní rukavici Biologique Recherche.

Inovativní ošetření posilující složky dermis a současně stimulující epidermální obnovu pokožky postižené bílými jizvičkami a striemi.

Doporučeno pro Skin Instant s červenými zanícenými striemi. Stimuluje dermální obnovu a současně zlepšuje hrubý vzhled pokožky a její barvu.

Inovativní ošetření posilující složky dermis a současně stimulující epidermální obnovu pokožky postižené bílými jizvičkami a striemi.
Crème Matricielle je zpevňující krém vytvořený tak, aby bojoval proti nedostatku tonusu. Bojuje proti povislé kůži v klíčových oblastech těla, jako jsou stehna, břicho, trup a paže. Každým dnem je pokožka vyhlazenější, tonizovaná a viditelně pevnější. Doporučeno pro Skin Instants se ztrátou tonusu a pevnosti.