Efekt: čistí pokožku hlavy a vyrovnává její pH a připravuje ji na další ošetření produkty Biologique Recherche.

Charakteristika produktu: Lotion P50 Capillaire obnovuje sílu vlasů a jejich vitalitu a to již od kořínků. Tato mnohoúčelová pleťová voda jemně čistí pokožku hlavy a reguluje sekreci kožního mazu (komplex poly-alfa-beta-hydroxy kyselin, vyrovnávající a adstringentní látky). Také posiluje odolnost vlasových vláken (hydratační látky). Doporučeno pro všechny typy vlasů. Je ideální pro seborrhoickou pokožku hlavy.

Aplikace: naneste několik kapek Lotion P50 Capillaire rovnoměrně na celou pokožku hlavy. Jemně prsty masírujte a nechte 5 až 10 minut působit. Pokožka hlavy je nyní připravena na další ošetření.

Biologique Recherche vyvinulo Pommade Capillaire pro péči o poškozené vlasy. Tento produkt je obohacený o rostlinné oleje, které posilují a chrání vlas poškozený externími útoky.
Efekt: Má preventivní i hojivé účinky, které vedou ke zpevnění vlasového vlákna a obnově konečků. Obalením vlasového vlákna pomáhá Pommade Capillaire obnovit šupiny na kutikule, stejně jako vnitřní část vlasu. Vlas zůstává vyživený, vyhlazený, obalený a viditelně méně křehký.
Aplikace: Tuba s pumpičkou umožňuje uživateli optimálně přizpůsobit dávkování. Produkt se neoplachuje, má krémovou texturu a v případě pravidelného užívání zanechává vlasy zdravé a lesklé.

Efekt: posiluje slabé vlasy a chrání je před nepříznivými vnějšími vlivy.Charakteristika produktu: tato vyživující, posilující maska zlepšuje stav suchých vlasů. Její složení kombinuje výtažky z kvasnic a bambuckého másla, které jsou vhodné pro suché, slabé a barvené vlasy.

Aplikace: naneste jednu nebo dvě čajové lžičky Masque Biologique Capillaire na prameny vlasů od kořínků ke konečkům a uhlaďte dlaní ruky. Nechte 20 až 30 minut působit buď pod horkým ručníkem, nebo pod osmotickým filmem. Napěňte teplou vodou, omyjte a poté použijte šampon jako obvykle. Pro velmi suché vlasy nechte masku působit přes noc. Tato maska se může přidávat do barev na vlasy. Smíchejte malé množství masky s barvou na vlasy nebo naneste masku na vlasy po barvení, aby se předešlo jejich vysušení.

Efekt: vyrovnává pH pokožky hlavy, která produkuje nadměrné množství kožního mazu.Charakteristika produktu: toto energizující a vyrovnávající fyto-komplex ošetření pro mastné vlasy je bohaté na proteiny z hedvábí, výtažek z aloe vera a vitaminy.

Aplikace: naneste asi 5 ml séra na celou hlavu. Jemně vmasírujte krouživými pohyby. Neoplachujte. Používejte jednou denně 1 až 3 měsíce, nebo příležitostně po použití šamponu.

Efekt: toto energizující vlasové tonikum bojující proti stárnutí zvyšuje hustotu vlasů a zanechává je zdravé a silné.Charakteristika produktu: tato široká vlasová péče je specifickou kombinací, která zajišťuje posilující a revitalizující účinky u kořínků vlasů.

Aplikace: naneste asi 5 ml séra na celou hlavu. Jemně vmasírujte krouživými pohyby. Neoplachujte. Používejte jednou denně 1 až 3 měsíce, nebo příležitostně po použití šamponu.