Efekt: čistí pokožku hlavy a vyrovnává její pH a připravuje ji na další ošetření produkty Biologique Recherche.

Charakteristika produktu: Lotion P50 Capillaire obnovuje sílu vlasů a jejich vitalitu a to již od kořínků. Tato mnohoúčelová pleťová voda jemně čistí pokožku hlavy a reguluje sekreci kožního mazu (komplex poly-alfa-beta-hydroxy kyselin, vyrovnávající a adstringentní látky). Také posiluje odolnost vlasových vláken (hydratační látky). Doporučeno pro všechny typy vlasů. Je ideální pro seborrhoickou pokožku hlavy.

Aplikace: naneste několik kapek Lotion P50 Capillaire rovnoměrně na celou pokožku hlavy. Jemně prsty masírujte a nechte 5 až 10 minut působit. Pokožka hlavy je nyní připravena na další ošetření.

Biologique Recherche vyvinulo Pommade Capillaire pro péči o poškozené vlasy. Tento produkt je obohacený o rostlinné oleje, které posilují a chrání vlas poškozený externími útoky.
Efekt: Má preventivní i hojivé účinky, které vedou ke zpevnění vlasového vlákna a obnově konečků. Obalením vlasového vlákna pomáhá Pommade Capillaire obnovit šupiny na kutikule, stejně jako vnitřní část vlasu. Vlas zůstává vyživený, vyhlazený, obalený a viditelně méně křehký.
Aplikace: Tuba s pumpičkou umožňuje uživateli optimálně přizpůsobit dávkování. Produkt se neoplachuje, má krémovou texturu a v případě pravidelného užívání zanechává vlasy zdravé a lesklé.

Efekt: posiluje slabé vlasy a chrání je před nepříznivými vnějšími vlivy.

Charakteristika produktu: tato vyživující, posilující maska zlepšuje stav suchých vlasů. Její složení kombinuje výtažky z kvasnic a bambuckého másla, které jsou vhodné pro suché, slabé a barvené vlasy.

Aplikace: naneste jednu nebo dvě čajové lžičky Masque Biologique Capillaire na prameny vlasů od kořínků ke konečkům a uhlaďte dlaní ruky. Nechte 20 až 30 minut působit buď pod horkým ručníkem, nebo pod osmotickým filmem. Napěňte teplou vodou, omyjte a poté použijte šampon jako obvykle. Pro velmi suché vlasy nechte masku působit přes noc. Tato maska se může přidávat do barev na vlasy. Smíchejte malé množství masky s barvou na vlasy nebo naneste masku na vlasy po barvení, aby se předešlo jejich vysušení.

Efekt: vyrovnává pH pokožky hlavy, která produkuje nadměrné množství kožního mazu.

Charakteristika produktu: toto energizující a vyrovnávající fyto-komplex ošetření pro mastné vlasy je bohaté na proteiny z hedvábí, výtažek z aloe vera a vitaminy.

Aplikace: naneste asi 5 ml séra na celou hlavu. Jemně vmasírujte krouživými pohyby. Neoplachujte. Používejte jednou denně 1 až 3 měsíce, nebo příležitostně po použití šamponu.

Efekt: toto energizující vlasové tonikum bojující proti stárnutí zvyšuje hustotu vlasů a zanechává je zdravé a silné.

Charakteristika produktu: tato široká vlasová péče je specifickou kombinací, která zajišťuje posilující a revitalizující účinky u kořínků vlasů.

Aplikace: naneste asi 5 ml séra na celou hlavu. Jemně vmasírujte krouživými pohyby. Neoplachujte. Používejte jednou denně 1 až 3 měsíce, nebo příležitostně po použití šamponu.

Result : leaves the hair soft, shining and full of bounce.

Product description : this leave-in treatment is enriched with repairing, protecting Botanical Extracts specially formulated to protect and fortify the hair fiber.  It acts like a dry conditioner enhancing the beauty of your hair and making it easier to comb and style.  Apply Lotion Kéractive from the root to the end on wet or dry hair to fortify and protect the hair against daily external aggressions. Recommended for dry, fragile hair.

Direction for use : apply Lotion Kéractive to dry or wet hair strands and ends smoothing over with the palms of your hands. Do not rinse.