Výsledek: obnovuje rovnováhu a chrání křehké vlasy.
Popis produktu: tento okysličující šampon "proti znečištění" jemně myje vlasy, aby je chránil a obnovoval jejich rovnováhu. Jeho receptura je obohacena o Specific Biologique Recherche Oxygenating Complex, který obsahuje výtažky z hedvábí a rostlin s antioxidačními a energizujícími vlastnostmi. Navrací vlasům objem, lesk a hebkost. Doporučuje se pro namáhané, křehké vlasy.
Návod k použití: naneste na mokré vlasy množství šampónu Shampooing Traitant VIP O2 velikosti lískového oříšku. Napěňte a jemně vmasírujte od kořínků ke konečkům. Opláchněte teplou vodou. Perfektní pro matné vlasy, devitalizované barvením nebo poškozené fénováním.
Jemný čistící šampon založený na rostlinné bázi, zklidňuje podráždění a svědění. Redukuje citlivost a vyrovnává vlasovou pokožku. Dodává vlasům lesk a jas. Nenarušuje fyziologickou rovnováhu citlivé vlasové pokožky, vhodný před i po chirurgických zákrocích. Vysoce koncentrovaná formule s 28% aktivních ingrediencí. Vyrobeno bez laurethsulfátu sodného.Doporučeno pro podrážděnou  a oslabenou pokožku hlavy.
Do hloubky čisticí, rebalanční šampon, který redukuje množství mazu. Založen na rostlinné bázi je vhodný ke každodennímu použití. Vysoce koncentrovaná formule s 24% aktivních ingrediencí. Vyrobeno bez laurensulfátu sodného. doporučeno pro seborrhoickou a masticí se pokožku hlavy.
Ochranný balzám na vlasy obaluje vlas ochrannou vrstvou a zanechává na povrchu vlasu souvislý film. Vyhlazuje a dodává vlasům lesk a vitalitu. Usnadňuje rozčesávání. Vysoce koncentrované složení s 19% aktivních ingrediencí, neobsahuje silikony. Doporučeno pro vlasy poškozené. roztřepené a bez lesku.

Čisticí maska, reguluje produkci mazu a obnovuje rovnováhu vlasové pokožky postižené seborrheou nebo přítomností lupů. Posiluje vlas, nedráždí a nezpůsobuje dehydrataci pokožky. Doručena pro pokožku se seborrhickou a silně seborrhickou tendencí. Nedoporučujeme aplikovat na obarvené vlasy.