Result : rebalances and protects fragile hair.
Product description : this oxygenating "antipollution" shampoo gently washes the hair to protect and rebalance it. Its formula is enriched with a Specific Biologique Recherche Oxygenating Complex that contains extracts of Silk and Plants with antioxidant, energizing properties. It restores the hair's volume, sheen and softness. It is recommended for stressed, fragile hair.
Direction for use : use a hazelnut-sized amount of Shampooing Traitant VIP O2 on wet hair. Lather and massage softly from the roots to the ends.Rinse with warm water. Perfect for dull hair, devitalized by coloring treatment or damaged by blow-drying.
Jemný čistící šampon založený na rostlinné bázi, zklidňuje podráždění a svědění. Redukuje citlivost a vyrovnává vlasovou pokožku. Dodává vlasům lesk a jas. Nenarušuje fyziologickou rovnováhu citlivé vlasové pokožky, vhodný před i po chirurgických zákrocích. Vysoce koncentrovaná formule s 28% aktivních ingrediencí. Vyrobeno bez laurethsulfátu sodného.Doporučeno pro podrážděnou  a oslabenou pokožku hlavy.
Do hloubky čisticí, rebalanční šampon, který redukuje množství mazu. Založen na rostlinné bázi je vhodný ke každodennímu použití. Vysoce koncentrovaná formule s 24% aktivních ingrediencí. Vyrobeno bez laurensulfátu sodného. doporučeno pro seborrhoickou a masticí se pokožku hlavy.
Ochranný balzám na vlasy obaluje vlas ochrannou vrstvou a zanechává na povrchu vlasu souvislý film. Vyhlazuje a dodává vlasům lesk a vitalitu. Usnadňuje rozčesávání. Vysoce koncentrované složení s 19% aktivních ingrediencí, neobsahuje silikony. Doporučeno pro vlasy poškozené. roztřepené a bez lesku.

Čisticí maska, reguluje produkci mazu a obnovuje rovnováhu vlasové pokožky postižené seborrheou nebo přítomností lupů. Posiluje vlas, nedráždí a nezpůsobuje dehydrataci pokožky. Doručena pro pokožku se seborrhickou a silně seborrhickou tendencí. Nedoporučujeme aplikovat na obarvené vlasy.