"Znovuobnovení pleti", které velmi silně obnovuje epidermální funkce epidermis je ojedinělým a výjimečným ošetřením . Ještě předtím, než jsme se narodili, od 28. týdne těhotenství, chrání příroda povrch naší pokožky mazovo-voskovou látkou Vernix caseosa, tzv. mázkem (lat. vernix = "lak"+ caseosa = sýr). Vernix je krém-maska, která pomáhá rekondici pokožky tím, že nabízí "druhé zrození". Inspirována první epidermální ochranou při narození, reprodukuje formulace této krém-masky prakticky původní složení Vernix, a to díky výběru účinných látek bohatých na lipidy, proteiny a antioxidační peptidy .Revitalizační, opravné a ochranné ošetření Ideální pro nedostatečné fungující a stresovaný Skin Instant (C).Respektuje pleť a napomáhá epidermis k znovuzískání původní struktury.Vernix má mnoho biologických funkcí - Usnadňuje tvorbu kyselého pláště . Vernix hraje modulační úlohu v tomto procesu, který umožňují acidifikace povrchu kůže, což usnadňuje produkci lipidů, inhibici růstu patogenních bakterií a usnadňuje kolonizaci kůže non-patogenními bakteriemi (kožní mikroflóra). Anti-infekční a ochranná funkce: Díky obsahu mastných kyselin a antimikrobiálních peptidových sloučenin, má Vernix mechanické bariérové vlastnosti proti průchodu bakterií, jakož i účinky proti infekci, které inhibují proliferaci některých organismů. Reguluje TEWL. Vernix je hydrofobní materiál, jehož oklusivita (propustnost filmu, který vytváří) je řízena, což znamená že není ani příliš vysoká ani příliš nízká. Vernix uvolňuje svou vodu pomalu, podobným způsobem jako vodní emulze v oleji. Zajišťuje dostatečné množství vody pro enzymy ve stratum corneum , aby správně fungovaly, a pro vytvoření účinné kožní bariéry. Hydratace Vernix usnadňuje produkci NMF (Natural Moisturizing Factor). Vysoký obsah vody v corneocytes, má hydratační vlastnosti. Antioxidační vlastnosti Vernixu se skládají z molekul antioxidantů, zejména vitamín E, které pomáhají pleti, aby vydržela oxidační stres. hojení ran a zrání kůže: Vernix zrychluje metabolismus pokožky. Když je pokožka zraněna, poškozené buňky uvolňují epidermální růstové faktory. Působením chemických poslů, se životaschopné buňky dělí a migrují směrem k sobě navzájem, aby opravily ránu.

Masque Vivant je špičková, rovnováhu opravující pleťová maska. Se svou vysokou koncentrací účinných látek reguluje nadměrný maz a redukuje jeho tvorbu, zanechává pokožku čistou, zdravou a zmatněnou.

Pleťová maska obnovující rovnováhu
• ZKLIDŇUJÍCÍ • PÓRY STAHUJÍCÍ • REGULUJÍCÍ

Doporučeno pro všechny Skin Instants© náchylné k seboroe a/nebo akné.

 

Luxusní zklidňující a detoxikační maska speciálně vyvinutá pro citlivou a křehkou pleť. Bohatá na esenciální mastné kyseliny a exkluzivní Biologique Recherche Oxygenating Complex poskytuje pleti okamžitý pocit pohody a harmonie. Doporučená pro všechny typy pleti, obzvláště pak citlivou a reaktivní. Aktivní látky zahrnují mořský elastin, olej z hroznových jader, a kys. hyaluronovou.
Eliminuje přebytek mazu bez podráždění, nebo dehydratace pleti nebo pokožky hlavy. Redukuje množství vylučovaného mazu. Obnovuje rovnováhu produkce mazu, epidermis a pokožky hlavy s tendencí k tvorbě lupů
Okysličující maska hydratuje, tonizuje a dodává pleti přirozený jas. Je součástí našeho ošetření proti znečištění. Doporučovaná pro citlivou, devitalizovanou a povadlou pleť. Aktivní látky zahrnují exkluzivní okysličující komplex Biologique Recherche, přírodní esenciální mastné kyseliny, mořský elastin a kyselinu mléčnou.
Maska poskytuje pokožce okamžitou a dlouhotrvající hydrataci, zjemňuje pleť. Obnovuje hydrolipidový film. Posiluje přirozenou bariéru kůže. Její dlouhotrvající hydratační účinek přináší pocit hebké a komfortně se cítící pokožky po celý den.

Souprava inovativních očních náplastí, které okamžitě eliminují známky únavy. Redukují otoky nad a pod očima, zesvětlují tmavé kruhy poskytují pocit osvěžení. Zlepšují tonus a pevnost očních kontur.

Toto tonizující ošetření působící proti vráskám je jak maskou tak krémem. Jde o nový multifunkční produkt, který tonizuje a vyhlazuje epidermis. Zanechává pleť neuvěřitelně zklidněnou. Doporučeno pro devitalizovanou pleť vykazující viditelné známky stárnutí.
Čistící a zklidňující maska stahuje póry, osvěžuje pleť a redukuje zarudnutí. Dává pleti novou vitalitu. Doporučená pro seborrhoickou, povadlou, aknózní, ale i citlivou pleť. Aktivní látky zahrnují extrakty z mořských řas a bílého jílu.

Vyhlazující a vyplňující náplast na rty

Ošetření Liftkiss okamžitě viditelně vyhlazuje a vyplňuje rty a jejich kontury. Tato bio celulózová maska obohacená o reparační aktivní ingredience efektivně podporuje  regeneraci pokožky a redukuje poškození rtů. Její složení obohacené o hydratační aktivní ingredience, které poskytují efekt vyplnění a zároveň redukují pocit diskomfortu. Rty jsou stimulovány, vzhled jemných linek okolo rtů způsobených dehydratací je zmírněný a rtům se navrací objem a pružnost.

• LIFTINGOVÝ • VYHLAZUJÍCÍ • VYPLŇUJÍCÍ • REGENERAČNÍ

Doporučeno pro dehydratované a poškozené rty (Lips Instants), se známkami stárnutí.

Protikrizová zklidňující a lipidy doplňující maska a sterilní sérum
Důležitý spojenec v případě silných kožních reakcí, Toleskin [M] je maska bojující proti intolerantní pleti. Na bázi rostlinného extraktu balonkové révy, ultimátní zklidňující aktivní složky, poskytne tato maska epidermis nezbytný pocit komfortu před nebo po propuknutí silné kožní reakce. Její další ingredience poskytují pokožce mastné kyseliny potřebné k omezení ztráty vody a skutečnému posílení kožní bariéry. Okamžitě zmírňuje zarudnutí a poskytuje zklidňující účinek. Pokožka zůstává zdravější a silnější, schopná chránit se před každodenním vnějším stresem. Sérum vyrobené ve sterilním prostředí. Testováno pod dermatologickou kontrolou.

• PROTI ZAČERVENÁNÍ • ZKLIDŇUJÍCÍ • LIPIDY DOPLŇUJÍCÍ

Doporučeno pro intolerantní Skin Instants©.

Maska na bradu působící proti ptóze s "liftingovým" efektem
Svým unikátním tvarem a pružnou tkaninou, které jsou navrženy na míru podle tvaru brady, představuje Platysma jednorázovou masku, která zmírňuje účinky gravitace na pokožce a bojuje proti ptóze. Mechanické působení v kombinaci se zpevňujícími aktivními ingrediencemi napodobuje masáž tváře a poskytuje "liftingový" efekt a zpevnění pleti.
Kontury oválu obličeje a čelisti jsou redefinovány, jejich objem je harmoničtější.

• ZPEVŇUJÍCÍ • PROTI PTÓZE

Skin Instants© s ochabujícími konturami tváře

Maska se zeleným kaviárem

Vyhlazující biocelulózová maska proti vráskám na obličej

• PROTI VRÁSKÁM • VYHLAZUJÍCÍ • ZPEVŇUJÍCÍ

Masque Caviar Vert s okamžitým řešením v boji proti známkám stárnutí kůže. Má stahující účinek, vyplňuje vrásky a jemné linky na obličeji. Vytvořena na bázi zeleného kaviáru a segmentu kolagenu, které společně pomáhají tónovat epidermis, čímž zlepšují vzhled struktury pokožky. Vrásky jsou viditelně vyhlazené, rysy obličeje jsou zpevněné. V dokonalé afinitě s epidermis, poskytující efekt „druhé kůže“, je biocelulózová tkanina plná protivráskových, vyhlazujících a napínajících aktivních složek pro bezprecedentní okamžitý výsledek.

Doporučeno pro Skin Instants © vykazující známky stárnutí kůže.