‘Znovuobnovení pleti’, které velmi silně obnovuje epidermální funkce epidermis je ojedinělým a výjimečným ošetřením . Ještě předtím, než jsme se narodili, od 28. týdne těhotenství, chrání příroda povrch naší pokožky mazovo-voskovou látkou Vernix caseosa, tzv. mázkem (lat. vernix = "lak"+ caseosa = sýr). Vernix je krém-maska, která pomáhá rekondici pokožky tím, že nabízí "druhé zrození". Inspirována první epidermální ochranou při narození, reprodukuje formulace této krém-masky prakticky původní složení Vernix, a to díky výběru účinných látek bohatých na lipidy, proteiny a antioxidační peptidy .Revitalizační, opravné a ochranné ošetření Ideální pro nedostatečné fungující a stresovaný Skin Instant (C).Respektuje pleť a napomáhá epidermis k znovuzískání původní struktury.Vernix má mnoho biologických funkcí - Usnadňuje tvorbu kyselého pláště . Vernix hraje modulační úlohu v tomto procesu, který umožňují acidifikace povrchu kůže, což usnadňuje produkci lipidů, inhibici růstu patogenních bakterií a usnadňuje kolonizaci kůže non-patogenními bakteriemi (kožní mikroflóra). Anti-infekční a ochranná funkce: Díky obsahu mastných kyselin a antimikrobiálních peptidových sloučenin, má Vernix mechanické bariérové vlastnosti proti průchodu bakterií, jakož i účinky proti infekci, které inhibují proliferaci některých organismů. Reguluje TEWL. Vernix je hydrofobní materiál, jehož oklusivita (propustnost filmu, který vytváří) je řízena, což znamená že není ani příliš vysoká ani příliš nízká. Vernix uvolňuje svou vodu pomalu, podobným způsobem jako vodní emulze v oleji. Zajišťuje dostatečné množství vody pro enzymy ve stratum corneum , aby správně fungovaly, a pro vytvoření účinné kožní bariéry. Hydratace Vernix usnadňuje produkci NMF (Natural Moisturizing Factor). Vysoký obsah vody v corneocytes, má hydratační vlastnosti. Antioxidační vlastnosti Vernixu se skládají z molekul antioxidantů, zejména vitamín E, které pomáhají pleti, aby vydržela oxidační stres. hojení ran a zrání kůže: Vernix zrychluje metabolismus pokožky. Když je pokožka zraněna, poškozené buňky uvolňují epidermální růstové faktory. Působením chemických poslů, se životaschopné buňky dělí a migrují směrem k sobě navzájem, aby opravily ránu.

Luxusní zklidňující a detoxikační maska speciálně vyvinutá pro citlivou a křehkou pleť. Bohatá na esenciální mastné kyseliny a exkluzivní Biologique Recherche Oxygenating Complex poskytuje pleti okamžitý pocit pohody a harmonie. Doporučená pro všechny typy pleti, obzvláště pak citlivou a reaktivní. Aktivní látky zahrnují mořský elastin, olej z hroznových jader, a kys. hyaluronovou.
Eliminuje přebytek mazu bez podráždění, nebo dehydratace pleti nebo pokožky hlavy. Redukuje množství vylučovaného mazu. Obnovuje rovnováhu produkce mazu, epidermis a pokožky hlavy s tendencí k tvorbě lupů
Okysličující maska hydratuje, tonizuje a dodává pleti přirozený jas. Je součástí našeho ošetření proti znečištění. Doporučovaná pro citlivou, devitalizovanou a povadlou pleť. Aktivní látky zahrnují exkluzivní okysličující komplex Biologique Recherche, přírodní esenciální mastné kyseliny, mořský elastin a kyselinu mléčnou.
Maska poskytuje pokožce okamžitou a dlouhotrvající hydrataci, zjemňuje pleť. Obnovuje hydrolipidový film. Posiluje přirozenou bariéru kůže. Její dlouhotrvající hydratační účinek přináší pocit hebké a komfortně se cítící pokožky po celý den.

Soprava inovativních očních náplastí, které okamžitě eliminují známky únavy. redukují otoky nad a pod očima. zesvětlují tmavé kruhy poskytují pocit osvěžení. Zlepšují tonus a pevnost očních kontur.

Toto tonizující ošetření působící proti vráskám je jak maskou tak krémem. Jde o nový multifunkční produkt, který tonizuje a vyhlazuje epidermis. Zanechává pleť neuvěřitelně zklidněnou. Doporučeno pro devitalizovanou pleť vykazující viditelné známky stárnutí.
Detoxikační a energizující bio-mořská maska tonizuje, čistí a regeneruje pleť. Zanechává pleť vláčnou, zářící a kouzelně krásnou. Doporučena pro všechny typy pletí. Aktivní látky zahrnují bio-mořské buněčné extrakty, bílý jíl, mořské sedimenty a vitamin E.
Čistící a zklidňující maska stahuje póry, osvěžuje pleť a redukuje zarudnutí. Dává pleti novou vitalitu. Doporučená pro seborrhoickou, povadlou, aknózní, ale i citlivou pleť. Aktivní látky zahrnují extrakty z mořských řas a bílého jílu.
Masque Exfoliant P50 Visage
Exfoliuje a podporuje buněčnou regeneraci. Sjednocuje a rozjasňuje odstín pleti. Tonizuje a vyhlazuje drobné povrchové nepravidelnosti. Předchází předčasnému stárnutí pleti.
Maska s ovocnými kyselinami obsahuje vysokou koncentraci stabilizovaných AHA kyselin pro exfoliaci, hydrataci a pomoc při regulaci sekrece mazu. Aktivní látky zahrnují extrakt z jablek, grapefruitu, zázvoru, cukrové třtiny a kyselinu mléčnou.
μ-Fill PIGM 400 - micro-cone náplasti proti pigmentovým skvrnám. Má hloubkový zesvětlující efekt, omezuje melanogenezi, reguluje koncentraci melaninu v různých vrstvách pokožky, inhibuje syntézu lipofuscinu, zeslabuje intenzitu pigmentových skvrn. Doporučuje se na lokalizované pigmentové skvrny.