Lotion P50, P50V a P50W vyrovnávací exfolianty jsou jedinečným produktem 30-letých úvah a zkušeností. P50 vyrovnávací exfoliant urychluje přirozený proces exfoliace epidermis a rekonstrukci epidermální ochrany. Zpevněná epidermis může plnit své ochranné funkce, zvyšovat vlastní regenerační potenciál pleti. Lotion P50, náš nejslavnější a nejvyhledávanější produkt, je základem ošetření pleti produkty Biologique Recherche. Všechna ošetření produkty Biologique Recherche, ať už prováděná doma, nebo v kosmetickém salonu, vždy začínají tzv.“P50 rituálem“. Používá se ráno a večer. Jemně exfoliuje pleť, reguluje nadměrnou sekreci mazu, hydratuje a pomáhá udržovat kyselé pH pleti. Působí jako prevence a ošetřuje vrostlé chloupky, a proto je ideální pro péči před a po holení.

Základní kámen mezi produkty Biologique Recherche. P50 je excelentní, o vitamíny obohacený exfoliační elixír. Jemně čistí, hydratuje, tonizuje, vyrovnává pH pleti a kontroluje sekreci mazu. Aktivuje obnovu buněk, viditelně zlepšuje mnoho běžných stavů včetně zralých pupínků, ucpaných pórů a příznaků aknéP50 připravuje exfoliací a tonizací pleť na příjem produktů z fáze Ošetření. Vhodný pro všechny typy pleti. Aktivní látky zahrnují extrakt z cibule, myrty, myrhy, planktonu, lopuchu, kůry Quillaja saponaria a kyselinu mléčnou.

Odstraňuje odumřelé buňky pleti a nečistoty na denní bázi. Tonizuje a posiluje epidermis. Pomáhá čistit a reguluje produkci mazu. Stimuluje funkce epidermis. Zlepšuje sílu a kvalitu epidermis. Hydratuje vrchní vrstvy epidermis díky svému keratolytickému účinku. Vyrovnává pH na povrchu pleti. Zvyšuje efektivnost dalších následně aplikovaných produktů Biologique Recherche.

Odstraňuje odumřelé buňky pleti a nečistoty na denní bázi. Zlepšuje sílu a kvalitu epidermis. Pomáhá čistit a reguluje produkci mazu. Stimuluje funkce epidermis. Hydratuje vrchní vrstvy epidermis díky svému keratolytickému účinku. Vyrovnává pH na povrchu pleti. Zvyšuje efektivnost dalších následně aplikovaných produktů Biologique Recherche. Vytvořeno pro reaktivní Skin Instant.

Odstraňuje odumřelé buňky a nečistoty z pleti. Redukuje velikost pigmentových skvrn. Působí před vznikem nových pigmentových skvrn. Zpomaluje syntézu melaninu. Zlepšuje tloušťku a kvalitu pleti. Respektuje a chrání pleť. Zlepšuje odstín pleti, mdlý a nevýrazný odstín. Obnovuje jas a zář. Vyrovnává pH pleti. Zvyšuje efektivitu aplikovaných dalších BR produktů. Zlepšuje epidermální obnovu.

Restrukturalizační a tonizující emulze obsahuje přírodní látky používané po staletí k unikátní exfoliaci, zpevnění a hydrataci pokožky. Výskyt vlasových rýh a vrásek je dramatický redukován. Efektivní alternativa k produktům obsahujícím AHA kyseliny. Aktivní látky zahrnují kyselinu mléčnou, extrakt planktonu, cibule, lopuchu, Hamamelis Virginiina, myrty a myrhy.

AHA vyrovnávací roztok vyvolává exfoliaci a zlepšuje hydrataci pokožky. Doporučeno pro devitalizovanou a seborrhoickou pleť. Aktivní látky zahrnují extrakt z jablek, zázvoru, grapefruitu, cukrové třtiny, Hamamelis virginiina a kyselinu mléčnou.

Exfoliuje a čistí pleť. Tonizuje a obnovuje epidermis. Vyhlazuje povrch pleti. Zvyšuje množství přirozené hydratace tzv.NMF (Natural Moisturizing Factors) v epidermis.