Převratná technologie nového přístroje CELLU M6® Alliance

Tato technologická inovace společnosti LPG zcela vybočuje ze zavedených standardů, vytváří pomyslnou „alianci“ svých nejlepších a nejvýkonnějších technologií, ze které vzešel nový exkluzivní patent. Stimulace se provádí novou ošetřující hlavicí Alliance, která spojuje sílu válečku a intenzitu klapky. Ředitel oddělení výzkumu a vývoje společnosti LPG® Arnaud Fuster označuje tuto inovaci za malý poklad a vysvětluje, že „přidání motorizované klapky přineslo doslova nový rozměr, protože obohacuje buněčnou stimulaci o tangenciální (horizontální) směr, který umožňuje střídavou kompresi kůže, to přináší viditelné výsledky již po 3 ošetřeních. Intenzita ošetření a způsob aplikace endermologie® se tím zásadně mění.

Nová Alliance ošetřující hlavice pro ošetření těla:

 • Patentovaná inovace 2017 s motorizovaným válečkem a klapkou, které v kombinaci se sekvenčním podtlakem hloubkově stimulují a aktivují tkáň ve všech vrstvách pro ještě příjemnější a účinnější ošetření.
 • Nový senzor Alliance Skin Identity, který umožňuje stimulaci pokaždé přesně přizpůsobit specifickým potřebám konkrétního charakteru kůže;
 • Výsledky ošetření těla viditelné již po 3. ošetření:
 • +70% odstranění lokálního rezistentního tuku;
 • -5,2 cm obvod pasu;
 • 67% vyhlazení pomerančové kůže;
 • 71% zpevnění kůže;

Patentovaná hlavice Ergolift pro ošetření tváře

Dokonalé fitness pokožky, díky patentované LPG ošetřující hlavice kombinuje aspiraci kůže s působením motorizovaných pulzních klapek. Stimulované fibroblasty začnou znovu vytvářet vlastní kolagen, elastin a kyselinu hyaluronovou.

Výsledky ošetření tváře již po 1. ošetření:

 • +80% kyseliny hyaluronové;
 • +87% vyplnění jemných linek a vrásek;
 • +70% zpevnění kontur obličeje;
 • 2× více projasnění pleti;

Francouzská společnost LPG Systems se již 30 let zabývá vývojem zdravotnických technologií, které kromě odborné terapie nabízejí i efektivní řešení pro zeštíhlení, modelaci postavy, léčbu celulitidy a omlazení pleti. 

Aktuální informace o výzkumu a vývoji LPG® technologií včetně publikovaných odborných studií najdete v anglickém originále na webu www.lpgmedical.com.

LPG patentovaná neinvazivní mechanická biostimulace kožní tkáně vede k přirozeným a dlouhotrvajícím výsledkům, které byly prokázány ve 132 vědeckých studiích a 76 odborných publikacích, z nichž 30 je zařazeno do databáze Pubmed.

LPG ENDERMOLOGIE® působí proti hlavním příčinám stárnutí pokožky: obnovuje aktivitu fibroblastů, a tím posiluje přirozenou syntézu endogenního kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové (+80 % endogenní kyseliny hyaluronové**). Tato unikátní technika zlepšuje i homeostázu a troficitu kůže, proto se aplikuje jako příprava kožní tkáně před invazivními terapeutickými zákroky, efektivně přispívá k optimalizaci celkového estetického výsledku.

Indikace

OBLIČEJ: Mdlý charakter pleti, ochablá pokožka, vrásky a jemné linky, otoky...
TĚLO: Celulitida, těžko odstranitelný tuk, povislá kůže, zadržování vody…

Video o přístroji Cellu M6 Alliance