VIP Lipo Line Duo

Ultrazvuková kavitace (Liposukce 3. generace)

Je moderní, bezbolestnou a vysoce účinnou alternativou chirurgické liposukce. Jedná se o neinvazivní bezpečné ošetření vhodné zejména k redukci tukových polštářků, které jsou obtížně odstranitelné dietou či cvičením. Pokročilá technologie ultrazvukové kavitace je podstatně šetrnější než chirurgická liposukce. Nevyžaduje hospitalizaci a anestézii, kůže při ní zůstává neporušena. Je zcela nebolestivá a je dobře snášená. Tato metoda cíleně působí pouze na oblast tukových buněk, v nichž se vytváří kavita – bublina. Vyšší vnější tlak způsobí, že se tukové buňky smrští a vyplaví se z nich voda i tuk, které jsou potom lymfatickým systémem odvedeny do krevního oběhu a následně vyloučeny z těla ven. Kůže a okolní tkáně – svalstvo, cévy a nervy přitom zůstávají neporušeny. Minimálně dva dny předem a v den ošetření a několik dní po něm je nutné vypít min. 2 litry vody denně. Jedná se o důležitou podmínku, aby mohlo docházet k vylučování rozbitých tukových buněk z těla. Trvalý efekt u každého pacienta je individuální. Trvalý efekt se  liší podle struktury tkání, ošetřované oblasti, věku klienta, metabolismu a životního stylu, především pitného režimu, zdravé výživy a přiměřené pohybové aktivity. Viditelné a měřitelné výsledky již po třetím ošetření, průměrný úbytek je 2 - 4 cm tuku

Výsledky:

  • Odstranění tuku a redukce celulitidy
  • Vyhlazení pokožky a významné zlepšení oxygenace léčených tkání
  • Znovuobjevení pružných tkání v místech těla, kde před ošetřením byly jen tukové vrstvy.
  • Zvýšení optimálního obsahu vaziva v buňkách, zvláště produkce elastinu a kolagenu.
  • Následné odstranění efektu pomerančové kůže.

Léčba kavitací může být v průběhu týdne kombinována s různými dalšími typy podpory prováděného ošetření. Potom lze hodně typů terapií dokončit s maximálně optimalizovanými výsledky.

Průběh procedury kavitace před, během a po ošetření:

Před ošetřením

  • Před ošetřením je doporučována hypokalorická dieta s omezeným příjmem tuků a soli, nepít kávu, nejíst těžká, nadýmavá jídla nebo jídla s velkým obsahem vlákniny (velká množství ovoce nebo zeleniny, zelí, luštěniny, müsli apod.). 1 hodinu před ultrazvukovou liposukcí se nesmí nic jíst! Je vhodné dodržovat pravidelný pitný režim, zejména v den ošetření (minimálně 2 litry vody denně). Jedná se o důležitou podmínku, aby mohlo docházet k odplavování rozbitých tukových buněk močí. Doporučujeme podstoupit lymfodrenáž taky před zákrokem pro nastartování lymfatického systému. 

Průběh ošetření 

  • Označí se a přeměří ošetřované partie. Následně se na daná místa aplikuje speciální chladivý gel a ultrazvukovou hlavicí se neustálými krouživými pohyby a mírným tlakem provede ošetření. Celá procedura ultrazvukové liposukce je vlastně masáží problémových partií Vašeho těla, která nebolí a nezanechává na kůži žádné stopy. Během ošetření můžete cítit lehké mravenčení nebo jemné poštipování v ošetřované oblasti. Zákrok trvá 30 - 90 minut v závislosti na velikosti ošetřované partie.
  • Ultrazvukový kavitační přístroj může ošetřovat řadu partií: břicho, stehna (vnitřní, vnější, přední i zadní strana), hýždě, boky, nohy (kolena, kotníky, lýtka) a předloktí, avšak při jedné kúře se ošetřuje 1 maximálně 2 partie těla!!! 

Po ošetření 

  • Po skončení ultrazvukové liposukce se provede 30-ti minutová lymfodrenáž  , která napomůže odstranit uvolněné a rozpuštěné tuky. Po ošetření je nezbytné dodržovat nízkotučnou dietu a zejména pravidelný pitný režim (minimálně 2 litry tekutin denně). Doporučuje se dále: zvýšit fyzickou aktivitu, která podporuje odstranění uvolněných tukových buněk, vyloučit konzumaci alkoholu a kofeinu 24 hodin před a alespoň 24 hodin po zákroku.

Základním principem fungování přístroje je působení Faradayového proudu.

Faradayový proud je nízkofrekvenční proud používaný k elektrostimulacе normálně inervovaného svalu. Faradayový proud je běžně používán v kosmetice a estetické medicíně, k rehabilitaci a v terapeutické oblasti k zesílení stahů inervovaných svalů. Protože je modulovaný v intenzitě, způsobuje kontrakce svalů, které pozvolna zesilují a zeslabují. Od prvního tvaru Faradayovy vlny proběhla velká evoluce, moderní elektronika dovoluje změnit všechny parametry identifikující stimulující vlnu. Nyní lze měnit tvar vlny, její trvání a frekvenci s možností získat velkou škálu efektů a většího průniku proudu do tkání. V závislosti na různém ošetření efekt může být: hubnutí, zpevňování, prevence a ošetření celulitidy, stimulace lymfatického a žilního oběhu, anti-age, mini lifting. 4 aktivních funkcí přístroje VIP Lipoline Duo – tato ošetření  zaručují.

Funkce Transion

Transion je funkcí přístroje VIP Lipoline DUO, která po sérii individuálních aplikací účinkuje na přebytečnou tukovou tkáň a redukuje ji za pouhých 20 minut. Účinek je efektivní a dlouhotrvající. Stahování a napínání svalů způsobuje „stlačující a ždímající“ efekt. Tento efekt umožňuje v ošetřovaném poli rychle odplavit nadbytečné tekutiny a v nich rozpuštěné látky (tuky). Výsledkem je okamžitá ztráta centimetrů v ošetřované oblasti. Protože sval potřebuje energii k vykonání pohybu, je tato energie získána z tukové tkáně, která obklopuje ošetřovanou oblast a ihned spaluje uhlovodíky a následně i tuky. Zároveň, díky započaté svalové práci, probíhá okamžité zotavení svalového tónu s rychlým zpevněním oblasti. Čeká vás opravdová redukce centimetrů, která je měřitelná již po prvním ošetření, přesně v požadovaných oblastech a bez ochablosti!

Funkce Isogei

Rychlé a úplné formování každého svalového svazku – neinvazivní lifting obličeje – rozjasnění kožního tónu. Vlna Isogei stimulace má pozitivní směr impulzů (stejnosměrný proud) a má 0,5s trvající kladné impulzy střídavé s 1,5 vteřinovou pauzou (střídavý proud) a nastavitelnou frekvenci od 20 do 60 Hz. Můžeme ošetřovat jakékoliv svaly tak, aby se odstranily kosmetické problémy způsobené ochabnutím.

Funkce Lynfogei

Lymfatický oběh a jeho poruchy jsou časté příčiny některých nedokonalostí a závažných patologických případů našeho organismu. Je tudíž nutné zlepšit tok lymfy, především pokud jsou narušeny cirkulační funkce a je zapotřebí navrátit drenáž lymfatických uzlů pro obnovení zdraví tkáně. Lynfogei je rychlá a bezpečná procedura s vynikajícími výsledky pro obličej a tělo. Pulzy, předávané přístrojem, stimulují svalová vlákna, která reagují jemnými stahy převedenými na tlaky podél lymfatických cév. To podporuje drenážní a čistící procesy. Drenáž pomáhá vyprázdnit kapiláry, odstraňuje jejich ucpávání, okysličuje a celkově zlepšuje tkáně.

Funkce Microgei

Je zapotřebí začít brzy bojovat s procesy stárnutí a jejich následky: atrofie, vrásky, dysfunkce tkání, které vedou k dehydrataci a vysušení, mastnoty a nečistoty, neokysličené nebo vrásčité známky. S mikroproudy funkce Microgei jsme schopni efektivně a blahodárně stimulovat všechny struktury pleti, které dříve nebo později začnou stárnout. Technika práce, příjemná a relaxující, pomáhá dosáhnout opravdové psychologické pohody. Individualizace ošetření je nejsilnějším bodem, potřebným k uspokojení očekávání klienta, aby se dostalo dlouhého a očekávaného efektu.