Dr. Elena Stěpanová

Neurolog, doktor estetické medicíny

Motto: „Každý z nás je osobitý a potřebuje individuální péči. Klientům navrhuji vždy péči na míru, aby odcházeli spokojení sami se sebou.“

Dr. Stěpanova se věnovala studiu Všeobecného lékařství na Lékařské fakultě v Kyrgyzstánu a následně v ČR se atestovala v oboru neurologie. S více než 17 lety zkušeností v oblasti estetické medicíny, která je její vášní, se také dále vzdělávala v rehabilitační medicíně a neurologii.

Jejím posláním je poskytovat vysokou kvalitu služeb a neustále se vzdělávat, účastnit se konferencí a vzdělávacích workshopů jak v České republice, tak i v zahraničí.

Dr. Stěpanova je velmi empatická doktorka, která se vyznačuje jemným a individuálním přístupem ke svým klientům. Vždy se snaží dosáhnout co nejpřirozenějších výsledků a klade důraz na prevenci stárnutí. Individuálně navrhuje péči nejen pro mladé, ale i klienty v pokročilejším věku s přihlédnutím k požadavkům na zlepšení vzhledu či pokožky.

Její specializací jsou všechny injekční metody, včetně konturní plastiky, plazmaliftingu a vlasové mezoterapie. Je také zkušenou specialistkou na laserový lifting Fotona 4D.

Dr. Stěpanova ovládá širokou škálu technik estetické medicíny a její komplexní přístup ke klientům přináší vynikající výsledky.

Dokáže komunikovat česky, rusky a anglicky.

Pracovní zkušenosti:

  • Rehabilitační medicína Praha
  • Oddělení intenzivní péče nemocnice Karlovy Vary
  • Soukromá praxe v estetické klinice v Karlových Varech

Absolvovala následující kurzy:

  • Nové metody konturové korekce obličeje a těla
  • Léčebné i kosmetické použití kyseliny hyaluronové v přípravcích Juvéderm, aplikace botulotoxinu v praxi - Allergan / Medical Aesthetics Academy
  • Využití APRP plazmy nejen v korektivní a estetické dermatologii
  • Moderní metody miniinvazivní - International Medical Expert