Larisa Silkina

Praktická zdravotní sestra, kosmetička

Motto: „Chci lidem pomáhat vypadat dobře a nabídnout kvalitní péči nejen pro zlepšení stavu pokožky, kontur těla a obličeje, ale i relaxaci.“

Larisa Silkina vystudovala odbornou zdravotnickou střední školu a absolvovala odborný kosmetický kurz Biologique Recherche. Je certifikovaná specialistka na přístrojová ošetření a kosmetické produkty francouzskou Biologique Recherche, Danné Montague-King, americkou dermokosmetiku.

Téměř 15 let působila v Záchranné službě jako zdravotnický asistent, více než 3 roky poskytovala zdravotnickou lázeňskou péči a wellness služby. Na poli estetické medicíny pracuje 10 let. Nyní působí v Beauty Clinic Synergy jako odborná specialistka pro přístrojová neinvazivní ošetření obličeje a těla a klientům poskytuje individuální kosmetickou péči včetně diagnostiky pleti.

Zakládá si na preciznosti a klientském servisu, vždy se snaží najít nejvhodnější a nejkomplexnější řešení na míru klienta.

Specializuje se na komplexní přístrojová obličejová i tělová ošetření s T-Shape, LPG lipomasáže, VIP Complex, mikrojehličkování, chemický peeling, IPL ošetření a laserovou epilaci.

Pravidelně se účastní školení Biologique Recherche.

Domluví se rusky, česky.