Nejžádanější zákroky 2023

Nové trendy a krásný vzhled na dosah ruky!

Nabízíme Vám exkluzivní souhrn nejžádanějších zákroků pro rok 2023. Každý rok přináší estetická medicína nové inovace a trendy. A my Vám ukážeme, jak tyto nové trendy mohou změnit Váš vzhled a sebevědomí. Letos jsme se zaměřili na nejmodernější postupy v oblasti estetiky, zdraví a wellness, abychom Vám pomohli dosáhnout Vašich cílů. Připojte se k nám a objevte, co je pro Vás nejlepší. JEDNODUŠE!

  1. Zvětšení rtů pomocí injekčních výplní, nebo neinvazivní ošetření rtů Fotona LipLase

Hledáte plnější a smyslnější rty? Pomůže Vám aplikace výplní na bázi kyseliny hyaluronové, nebo inovativní ošetření laserem Fotona LipLase, které umožňuje produkci vlastního kolagenu, a tím přirozené vyplnění rtů a zlepšení elasticity.

  1. Redukce pigmentových skvrn (IPL)

Toužíte po jednotvárnějším a bezchybném tonu pleti s pomocí technologie IPL? Intenzivní pulzní světlo pomůže redukovat pigmentové skvrny, postakné, ale i podpořit tvorbu kolagenu a elastinu, a tím omladit pokožku.

  1. Laser Fotona ošetření frakční resurfacing nebo 4D lifting?

Laser Fotona s unikátní a patentovanou technologií nabízí pokročilé laserové programy umožňující rychlou a efektivní obnovu a vypnutí kůže, redukci a zjemnění vrásek, jizev, pigmentových skvrn.

Absolutní hit 4D laserový lifting je skvělou volbou pro ty, kteří hledají neinvazivní celoroční ošetření pro omlazení a lifting obličeje, čela i horních víček. Top též proti vypadávání vlasů.

Pro výraznější redukci hlubokých vrásek se stimulací tvorby kolagenu a elastinu je zde Fotona frakční resurfacing, který obnovuje pokožku a zlepšuje její vzhled a regeneruje tkáně, tzv. refresh pleti.

  1. Hubnutí a formování postavy (prevence, udržovací péče)

Pro dosažení optimálního tvaru těla nabízíme několik metod dle Vašich potřeb. Nejvíce žádané jsou procedury T-Shape, zábaly, masáže a VIP Complex. Pravidelné opakování zvýrazní efekt.

  1. LPG Endermologie antistress

Programy LPG Endermologie jsou využívány při redukci celulitidy, otoků, tukových polštářků, zpevnění. Víte, že antistresový program LPG dá Vašemu tělu a duši potřebný odpočinek, uvolnění a harmonii?

  1. Biorevitalizace, unikátní procedura 5 vpichů

Unikátní procedura je navržena tak, aby Vaše pokožka zářila zdravím a mládím. Snižuje vrásky a jemné linky a výsledek je „wow“!

  1. Konturace obličeje pomocí nití!

Lifting, zpevnění a pozvednutí kontur s pomocí niťového liftingu či mezonití bez nutnosti skalpelu.

  1. Kosmetická péče Booster VIP O2 Biologique Recherche

Okysličující a regenerující kosmetické ošetření VIP O2 detoxikuje a stimuluje epidermis, okysličuje tkáně pokožky u Skin Instants. Pleť získá jas, hydrataci a rozzáření.