Nová řada produktů TOLESKIN

Nové produkty na intolerantní pokožku,

Intolerantní pokožka má zdravou epidermis, která se může po vnitřních nebo vnějších podnětech dostat do krizového stavu. To může nastat v důsledku několika jevů: převážně dědičných u atopické dermatitidy, což je důsledek určitých vnějších faktorů, jako je znečištění, kosmetické chirurgické zákroky nebo agresivní léčebné postupy, jako je chemoterapie. Tyto Skin Instants jsou charakterizovány nevyváženou kožní mikrobiotou, zhoršenou kožní bariérou a nepřiměřenou imunitní odpovědí vyvolávající zánět. Pokožka přehnaně reaguje, způsobuje extrémní zarudnutí a intenzivní svědění.
Na vrcholu svých odborných znalostí v oblasti biologie kůže vynalezla Biologique Recherche Toleskin. Kombinace jedinečných produktů pro vnitřní i vnější použití, speciálně vyvinutých pro epidermis, které již netolerují žádné kosmetické přípravky.

  • Ultra čištěné receptury neobsahující žádné konzervační látky, jsou vyrobeny ve sterilním prostředí a testovany pod dermatologickou kontrolou.
  • Přípravky působí ve třech vzájemně se doplňujících oblastech:
    1. Obnovují rovnováhu kožní mikrobioty tak, že omezují adhezi patogenních bakterií, jako je Staphylococcus Aureus v případě atopické dermatitidy.
    2. Obnovují kožní bariéru pomocí filaggrinu, proteinu nacházejícího se v kůži, který přispívá k tvorbě buněčného obalu Stratum Corneum
    3. Redukuje zčervenání a svědění

Tyto čtyři inovativní výrobky pro péči o pleť, vyrobené ve sterilním prostředí, jsou ideální pro epidermis, kterou je třeba zklidnit a přestavět (atopická dermatitida, lékařsky-estetická léčba, léčba rakoviny atd.).

Toleskin [DS], doplněk stravy založený na mléčných fermentech, působí na střevní mikrobiotu, a tak řeší zánět u jeho zdroje.

Toleskin [C], jedinečný krém pro péči o pleť, snižuje citlivost pokožky a přispívá k obnově kožní bariéry.

Toleskin [B], kabinetní booster, znecitliví epidermis, a tak zlepší její práh tolerance, aby byla méně reaktivní.

Toleskin [M], jednorázová, předem napuštěná maska, okamžitě zklidňuje diskomfort způsoben vzplanutím kožních problémů.