Rozhovor s Petrou Kvitovou

Proč jste nás oslovila?

Jako sportovkyně jsem vystavená extrémním přírodním vlivům, které mohou mé pleti způsobit nemalé problémy. Hledala jsem místo, kde mi skutečně pomohou. Na Biologique Recherche jsem slyšela samou chválu, a právě v Beauty Clinic Synergy jsem našla tu správnou péči.

Chodíte již půl roku. Vidíte pokrok?

Rozhodně vidím. Moje pleť je nyní odolnější, po každém ošetření zhydratovaná a zklidněná. Nesmím zapomenout ani na domácí péči s produkty od Biologique Recherche, které jsou pro mou pleť nezbytné. Používám je ráno i večer, což je takový balzám pro mou pokožku. A fakt mě to i baví. Už nemám obavy z nepříznivých podmínek, protože mám tu nejlepší péči a vidím pokrok na mé pleti, například redukci pigmentových skvrn ze sluníčka, a to si opravdu cením.

A jako bonus si při každé návštěvě užívám relax, který mi kosmetická péče v klinice poskytuje.

Máte v plánu další ošetření?

Slyšela jsem, že Beauty Clinic Synergy nabízí spoustu dalších ošetření, které bych mohla v budoucnu zvážit. Třeba laserové ošetření Fotona 4D lifting. Zaujalo mě, že je zcela neinvazivní a řeší spoustu problémů, jako jsou žilky, vrásky, pigmentace a lifting. I to může prospět mé pleti. Nebo obličejová ošetření T-Shape nebo LPG. Komplexní péče, která bude účinná, profesionální a neinvazivní, je pro mne vždy velice důležitá.

Děkujeme za rozhovor.

Beauty Clinic Synergy